Ing. Luděk REINDL, Vývoj, výroba a opravy elektroniky

Obecní 384, 384 11 NETOLICE Tel. 607233365Vítám Vás na našich stánkách

Firma Ing. Luděk Reindl byla založena v roce 1994. Kromě vývoje , výroby, instalací a servisu vlastních výrobků se zabýváme také aplikacemi a instalací produktů jiných výrobců , dále jsme schopni provádět kooperace v oblasti elektroniky, zvláště pak osazování desek a oživování desek plošných spojů (především malosériová klasická i SMD montáž), montáže elektronických zařízení a mechanických zařízení a pod. Těžiště naší činnosti leží především v automatizační a regulační technice. Vyrábíme také senzory a detektory plynů a zavlažovací programovatelné přístroje z vlastního vývoje.   Podrobnější informace najdete na našich stránkách.
NOVINKY
- Rozšířili jsme sortiment převodníků signálů inkrementálních snímačů:
Převodníky úrovní signálů -přehled

- Převodníky inkrementálních a absolutních snímačů na analogový napěťový signál nebo proudovou smyčku můžeme nabídnout také s rozlišením 12bit nebo 24bit.

- Převodníky TTL na HTL, RS422 na HTL, HTL na RS422, TTL na RS422, HTL na HTL (přijímač pro diferenciální HTL přenos) nabízíme také v pouzdru

D-SUB 9/9 (CANON 9/9) .

- Většinu převodníků nyní nabízíme i v provedení pro LVTTL(3.3V logika)  a to i převodníky s galvanickým  oddělením signálů a s galvanicky odděleným zdrojem. Příklady variant:  RS422 na LVTTL, LVTTL na HTL, LVTTL na TTL, HTL na LVTTL a další. V připadě zájmu  o konkrétní provedení nás kontaktujte.